Ach, ten ślub! Niezliczone momenty radości i wzruszeń, ale i ogromnego stresu. Czy myśleliście kiedyś, jak wyglądałyby przygotowania do tego ważnego wydarzenia, gdyby nie pomoc najbliższych? Podziękujcie im w wyjątkowy sposób, za pomocą wzruszającej pamiątki ślubnej.

Dzień ślubu to ogromna radość nie tylko dla Pary Młodej, ale i jej najbliższych osób. Rodzice, rodzeństwo, dziadkowie i świadkowie dzielą z Nowożeńcami uśmiech, wzruszenie, ale także chwile stresu i troski. Aby wyrazić swoją wdzięczność, podarujcie im wspomnienia ze ślubu w pięknej oprawie. Mowa o fotoksiążce ślubnej, którą samodzielnie zaprojektujecie na stronie https://printu.pl/fotoksiazka/slubna/.

Fotoksiążka ślubna Printu – pamiątka jedyna w swoim rodzaju

Ślubna fotoksiążka to unowocześniony album zdjęciowy, który niemal w każdym szczególe można dopasować do własnych preferencji. Najlepszej jakości druk i papier oraz możliwość szerokiej personalizacji projektu to przepis na wspaniałą pamiątkę, do której po latach z radością będzie powracać nie tylko Para Młoda, ale także jej rodzina.

Atutem projektowania fotoksiążki ślubnej jest również to, że jest ono bardzo proste – z tym zadaniem poradzi sobie każdy, bez wyjątku. Wystarczy wybrać jeden ze ślubnych szablonów, a następnie dostosować go do własnych wymagań. Projekt będzie zawierać dowolne wybrane zdjęcia ślubne, ale również Wasze imiona, datę ślubu czy dedykację.

Prezent dla osób niezastąpionych

Wspomnienia ślubne zamknięte w fotoksiążce mogą być nie tylko świetnym podarunkiem dla Was samych, ale i Waszych najbliższych. Aby przygotować pamiątkę również dla nich, wystarczy zamówić więcej egzemplarzy fotoksiążki ze ślubu. Możecie mieć pewność, że osoby bliskie Waszym sercom będą zachwycone taką formą podziękowań za trud i cenną pomoc!

Projektowanie fotoksiążki ślubnej Printu krok po kroku

Tworzenie fotoksiążki to czysta przyjemność. Możecie wybierać spośród 20 ślubnych szablonów, a każdy z nich dopasować do swoich preferencji. Wybierzcie rozmiar, rodzaj papieru i po prostu wgrajcie zdjęcia ślubne. Następnie ułóżcie fotografie w dowolnej konfiguracji. Dodajcie kilka słów od serca i… gotowe!

Powiedzcie „dziękujemy” w kreatywny sposób!

Zapewnijcie swoich bliskich, że ich pomoc w przygotowaniach do ślubu była dla Was naprawdę wartościowa. Fotoksiążka to prosty, a zarazem oryginalny sposób na to, by wyrazić wdzięczność. Przekonajcie się o tym, obserwując wzruszenie malujące się na twarzach krewnych i przyjaciół. Opinie setek zadowolonych Nowożeńców mówią same za siebie!