Rok 2020 i pandemia wprowadziły dużo zamieszania w ludzką codzienność, także branża ślubna odczuła ich skutki. Zrezygnowano z dużych, wystawnych wesel na rzecz imprez bardziej kameralnych oraz tych na świeżym powietrzu. Ale moda ślubna nie staje w miejscu.

Jaka powinna być suknia ślubna w 2021r ?

Suknia ślubna to wyjątkowa kreacja na wyjątkową okazję. Każda panna młoda chce tego dnia wyglądać pięknie i nietuzinkowo. Suknia ślubna ma odzwierciedlać charakter i temperament panny młodej, tuszować niedoskonałości a zarazem podkreślać atuty, o tym doskonale wiedzą projektanci. Oto kilka wiodących trendów.

Dekolt w kształcie litery V

To suknie odważne ale nie wyzywające. Głęboki dekolt odkrywa co nieco, pozostając przy tym eleganckim i gustownym, wyszczupla i wysmukla sylwetkę. Świetnie sprawdzi się zarówno u panien o nieco bujniejszych kształtach i dużym biuście, jak i u tych, które posiadają doskonałą, proporcjonalną sylwetkę. Suknie ślubne Boho w stylu boho często mają głębokie wycięcia z przodu lub z tyłu, a dekolt w kształcie litery V w połączeniu z koronką, robi niezapomniane wrażenie.

Gorsety i topy

O ile gorsety obecne są w trendach ślubnych niemal od zawsze, to teraz zyskują one bardziej bieliźniany fason, są delikatne, koronkowe, subtelne i seksowne. W tym trendzie odnaleźć można coraz częściej topy, nierzadko również bieliźniane, pięknie zestawione ze spódnicą a nawet spodniami. Po takie rozwiązania sięgną odważne, młode kobiety, które nie boją się wyróżnić i mają świetną figurę.

Długie rękawy

Na jakiś czas zniknęły z wiodących trendów, ale teraz notują powrót do łask panien młodych. Suknia ślubna o długich rękawach wygląda niebanalnie. Rękawy mogą być wąskie, dopasowane, koronkowe, szyfonowe lub bufiaste- możliwości jest wiele. Suknie ślubne  w stylu glamour czy boho zarówno zimą jak i latem mogą posiadać rękawy, ważne, by panna młoda czuła się pięknie i komfortowo.

Opadające rękawy

W ten sposób odsłonięte ramiona to tzw. fason hiszpanka, które ciągle wracają do mody ślubnej. Sprawdzą się u kobiet o figurze typu klepsydra, ale też u pań, które chciałyby zbalansować szerokie biodra i wąskie ramiona. Opuszczone rękawy nie w każdej sukni będą jednakowe, nie bójmy się ani wąskich i lekkich rękawków ani bufiastych czy też koronkowych.

Suknie ślubne utrzymane w powyższych trendach odnaleźć można w ofercie projektantki Marty Trojanowskiej, na stronie internetowej SuknieBoho.pl znajduje się szeroki ich wybór w różnych kolorach i rozmiarach.