Pandemia pokrzyżowała wielu z Was zarówno plany ślubne jak i plany związane z podróżami poślubnymi. W tym roku mamy piękne wiadomości– jest wiele krajów, gdzie można powiedzieć sakramentalne TAK i spędzić cudowny miesiąc miodowy! W ofercie wiosennych wyjazdów do wyboru są kraje w Europie jak na przykład kraj tysiąca wysp czyli Chorwacja, magiczna Czarnogóra czy cudowna Grecja wraz z niezwykłą wyspą wiatraków czyli Mykonos.

Jeśli chodzi o atrakcyjne egzotyczne kierunki, gdzie można zawrzeć ślub, który będzie ważny w Polsce najlepiej rozważyć m.in. rajskie Seszele i tropikalny Mauritius.

Seszele kojarzą się zapewne większości z Was z rajskimi wycieczkami na wyspy marzeń, gdzie kręcono wiele słynnych reklam telewizyjnych m.in. rumu Bacardi. To absolutny strzał w dziesiątkę, jeśli chodzi o najlepszy kierunek aby wstąpić w związek małżeński. To co przyciąga pary młode z całego świata to białe plaże, dziewicze rafy i malownicze granitowe zatoczki. Ze względu na ekskluzywny i kameralny klimat archipelag Seszeli ma bardzo duży procent wśród gości osób, które spędzają tam miesiąc miodowy. Wszystkie hotele i wille z oferty biura podróży CARTER® wyróżniają się ładnymi plażami z białym piaskiem i świetnymi warunkami do zawarcia ślubu. Na Seszelach wystarczy być zameldowanym przez 48 godzin w miejscowym hotelu. Ślub cywilny udzielany jest przez lokalnego urzędnika, najczęściej na jakiejś malowniczej plaży. Nie musicie martwić się o świadków, gdyż tą funkcję może spełniać pracownik hotelowy. Śluby na Seszelach to świetne rozwiązanie dla tych osób, które nie marzą o wielkim ślubie oraz dla par, które ponownie wchodzą w związek małżeński i pragną romantycznej ucieczki od znajomych i rodziny. To ma być wyjątkowy dzień, tylko dla Was dwojga, bo to właśnie Wy w ty dniu jesteście najważniejszymi postaciami całej ceremonii.

Mauritius to również bardzo przyjazne miejsce do zawarcia ślubu cywilnego jak i kościelnego. Śluby kościelne są także możliwe z polskim księdzem. Nieomalże każdy hotel na tej pięknej wyspie posiada w swej ofercie pakiety ceremonia plus pobyt poślubny czyli ofertę miesiąca miodowego. Zazwyczaj hotele udzielają atrakcyjnych zniżek dla nowożeńców i interesujących rabatów pobytowych. Na pary młode czeka wiele niespodzianek jak schłodzona butelka szampana podana o idealnej porze, romantyczne kąpiele przy świecach w płatkach róż, wyjątkowe posłanie łóżek, sesje zdjęciowe czy niesamowite pikniki i zachodzie słońca w wyjątkowo ustronnych miejscach. Wyspa obfituje w luksusowe hotele najwyższej klasy jak Four Seasons Anahita, hotele sieci LUX czy One&Only. Przeżyj najpiękniejszy dzień swojego życia w wyjątkowo magicznej scenerii zapierającej dech w piersiach wyspy Mauritius!

Kiedy jest najlepsza pora aby udać się w podróż na Mauritius?

Ciepła pora deszczowa na Mauritiusie to nasza zima, wtedy szczególnie cieplejsza jest woda. Pora sucha to nasze lato ale temperatury są wtedy nieznacznie niższe bo wynoszą około 20-24 stopnie. .

Zaciekawiły Was powyższe kierunki? Chcielibyście uzyskać więcej informacji na temat ślubów i podróży poślubnych?

Więcej inspiracji: www.carter.eu/blog

Serdecznie zapraszamy do kontaktu: travel@carter.eu, 22 392 60 16/17

Biuro: ul. Hoża 50/23 w Warszawie

https://www.instagram.com/carter_luksusowe_wakacje/