Wasz ślub tuż tuż, a wy jeszcze nie macie zaproszeń ślubnych? Chodzi ci po głowie pomysł, aby zakupić, gotowe zaproszenia w kwiaciarni lub księgarni? Doradzamy, nie rób tego! Być może nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak ważnym elementem waszego ślubu i wesela jest papeteria ślubna. Być może tanie zaproszenia ślubne są dla was atrakcyjną finansowo i czasowo propozycją, ale pomyślcie o osobach, które chcecie zaprosić na swoje wesele. Zamówienie ładnych i oryginalnych zaproszeń ślubnych jest niejako ukłonem w ich stronę. Dowodzicie w ten sposób, że są to osoby dla was ważne, dla których jesteście w stanie poświęcić swój czas i pieniądze. Oni to dostrzegą i na pewno zechcą wam się tym odwdzięczyć. Zamówienie zaproszeń ślubnych personalizowanych może być łatwiejsze, niż wam się wydaje. Co należy w tym kierunku zrobić? O tym przeczytasz w dalszej części.

Jak zdobyć wymarzone zaproszenia ślubne?

Macie koncepcję tego, jak powinno wyglądać wasze zaproszenie ślubne? Zatem nie zostaje nic innego jak znaleźć firmę, która wykona je wg waszych wytycznych. Nasza pracownia artystyczna Amelia-wedding.pl właśnie tym się zajmuje przez wszystkie swoje lata działalności. Naszą specjalnością jest projektowanie i drukowanie zaproszeń ślubnych dla klientów indywidualnych oraz restauracji, domów weselnych i wedding plannerów. Każdy, kto ma na to ochotę, może u nas zamówić zaproszenia ślubne w dowolnym nakładzie, projekcie i wymiarze. Oferujemy Wam bezpłatne przygotowanie projektu zaproszenia ślubnego, które następnie przedstawiamy do akceptacji i wprowadzamy do niego ewentualne zmiany. Wyjątkowe zaproszenia ślubne drukowane są metodą cyfrową na wybranym przez was gatunku papieru ozdobnego. Posiada on specjalną fakturę, dobrze wyczuwalną pod palcami oraz wysoką gramaturę, co sprawia wrażenie wysokiego luksusu i trwałości. Jeśli chcecie mieć na swoim ślubie najładniejsze zaproszenia ślubne, jakie tylko wasi goście mogli widzieć, koniecznie zamówcie je właśnie u nas.

Jak prawidłowo wręczać zaproszenia ślubne?

Samo posiadanie ładnych i eleganckich zaproszeń ślubnych to jednak za mało, aby w pełni zadowolić zapraszane przez siebie osoby. Niezwykle ważne jest opanowanie sztuki prawidłowego wręczania takich zaproszeń. Kiedy już trzymamy w ręku swoje zaproszenia na przyjęcie weselne i ślub, należy je wręczać oczekiwanym gościom razem ze swoim partnerem — jeśli jest to możliwe. Zaproszenie ślubne trzymamy oburącz, frontem koperty skierowanym do góry. Na przedniej stronie koperty powinno znajdować się napisane imię i nazwisko osoby, której zamierzamy go wręczyć. Podając zaproszenie, należy nieznacznie się ukłonić, co jest wyrazem naszego szacunku. Zaproszenia weselne powinny być przekazywane w sprzyjających temu okolicznościach, np. podczas imprez i spotkań towarzyskich, dając zaproszonym osobom możliwość zapoznania się z treścią zaproszenia.

Duży wybór zaproszeń ślubnych

Przyglądając się naszej kolekcji zaproszeń ślubnych, łatwo zauważyć, że znajdują się w niej klasyczne projekty ze standardowymi wierszykami, jak również projekty spełniające najbardziej wyrafinowane oczekiwania, które są bardzo minimalistyczne w swoim przekazie. Klientom oferujemy różne wersje zaproszeń, które mogą być drukowane w dowolnym formacie i nakładzie, a także bogaty wybór weselnych dodatków. Wśród nich znajdują się zawieszki na butelki wódki, plany sali, listę gości, księgi gości, a także winietki na stół, wskazujące odpowiednie miejsce do siedzenia każdej z osób. Każde zamówienie traktujemy priorytetowo i poświęcamy mu maksimum naszego czasu. Jeśli jeszcze masz dość wolnego czasu, aby przygotować oryginalne zaproszenia na swój ślub, nie pozostawiaj tego na ostatnią chwilę. Najniższa cena zaproszeń ślubnych jest możliwa do osiągnięcia tylko wtedy, jeśli zamawiasz je z dużym wyprzedzeniem. W naszej ofercie znajdziecie gotowe projekty zaproszeń od par młodych, w których sami określacie swój motyw przewodni oraz kolorystykę. Możemy dla was wykonać eleganckie i luksusowe zaproszenia w stylu glamour oraz utrzymane w tej samej tonacji dodatki weselne. Papeteria ślubna drukowana jest na wysokiej jakości papierze ozdobnym, również tym w kolorze butelkowej zieleni, który jest jednym z najmodniejszych w tym sezonie.

Zamówienie zaproszeń ślubnych jest łatwiejsze niż kiedykolwiek

Bez wątpienia internet ułatwia składanie zamówień na zaproszenia na ślub. Można to zrobić bez wychodzenia z domu, a gotowe projekty zaproszeń to ponadczasowy design, szybka realizacja zamówienia oraz atrakcyjne ceny. Oferujemy wam tylko najnowsze trendy, celnie trafiające w gusta wymagających klientów, Szczególną popularnością cieszą się nasze zaproszenia ślubne w stylu eko, wykonane z papieru makulaturowego i tektury. Dla osób lubiących klasyczną elegancję polecamy cieszące się dużą popularnością zaproszenia z papieru kredowanego drukowanego metodą offsetu. Jest to najlepsza propozycja zaproszeń ślubnych, które mają zostać wykonane w dużym nakładzie. Jest to doskonały wybór, jeśli pary młode chcą zaprosić na swoje wesele całą rodzinę, wszystkich przyjaciół i sąsiadów.