Ozdoby weselne są bardzo ważne. Różnorodne wzory, które można zastosować nadają wielkiego uroku tego typu przyjęciu.

OZDABIANIE SALI WESELNEJ

Nieważne, gdzie będzie odbywało się wesele – dekoracje są naprawdę bardzo ważnym elementem, który powinno się zastosować. Ogólnie dekoracje stosuje się po to, aby nadać odświętności danemu wydarzeniu. Wesele jest takim wydarzeniem. Dla Pary Młodej oznacza bardzo wiele, ponieważ po nim spędzą ze sobą resztę życia. Ozdoby są bardzo różnorodne – od klasycznych, do bardziej stylowych i nowoczesnych. Dekoracje remizy na wesele mogą być proste lub bardziej nowoczesne. Do tradycyjnych ozdób należą np. balony, kwiaty, girlandy. Do bardziej nowoczesnych można zastosować np. rzeźby wykonane z lodu.

DEKORATORZY WNĘTRZ

Wynajęcie dekoratora wnętrz może okazać się bardzo dobrym rozwiązaniem i pomysłem, gdy kompletnie nie potrafimy zająć się ozdabianiem lub chcemy stworzyć coś naprawdę wyjątkowego. Dekorator wypyta nas o to, co lubimy oraz w jaki sposób wyobrażamy sobie dane przyjęcie – resztę wykona za nas.

SALE WESELNE

Niektóre sale weselne posiadają w swojej ofercie sale weselne, które będą udekorowane przed przyjazdem gości. Jest to dobre rozwiązanie, gdy zwyczajnie nie chcemy poświęcać na dekorację czasu. Należy jednak pamiętać, że jest to opcja zazwyczaj dodatkowo płatna. Bardzo często na dekorację sali weselnej decyduje się rodzina i przyjaciele Państwa Młodych – pozwala to oszczędzić koszty z tym związane, ale czasu niestety nie.