Zadbane dłonie to atrybut każdej kobiety. Pięknymi paznokciami można poszczycić się nadając im odpowiedni kształt oraz kolor. Lakiery do paznokci to takie kosmetyki, po że kobiety sięgają od wielu lat. Które z nich są najlepszym wyborem?

Lakier do paznokci a jego istotne funkcje

Malowanie paznokci to nie tylko nakładanie na nie kolorowych barw, lecz także ich odżywianie. W wielu lakierach występują bowiem preparaty o właściwościach odżywczych oraz wzmacniających. Takie produkty są świetnym wyborem dla niezbyt twardych, łamiących się oraz osłabionych częstym malowaniem płytek. Preparaty te dostarczają im cenne składniki i pobudzają je do wzrostu. I co najważniejsze nadają paznokciom piękny i estetyczny wygląd.

Klasyczne lakiery a elegancki wygląd paznokci

Obecnie wybór lakierów do paznokci jest przeogromny. Moda na ten kosmetyk trwa i nic nie wskazuje na to, że kiedyś przeminie. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom wszystkich klientek producenci oferują lakiery o różnym składzie oraz w bogatej palecie barw. W sprzedaży dostępne są wciąż klasyczne lakiery, które to są znane kobietą od wielu długich lat. Ich aplikacja oraz wysychanie trwa tylko kilka minut. Wykonany z ich pomocą manicure utrzymuje się na płytkach kilka dni. Ich cena jest bardzo atrakcyjna, zatem są one bardzo chętnie nabywane przez mnóstwo kobiet.

Hybrydowe lakiery o długotrwałym efekcie

Lakiery hybrydowe to takie produkty, które potrafią sprostać oczekiwaniom nawet tym najbardziej wymagających kobiet. Produkty Victoria Vynn są doskonałym wyborem dla tych wszystkich pań, które marzą o naprawdę trwałym i wyjątkowo prezentującym się manicurze. Co prawda aplikacja lakierów hybrydowych zajmuje dość dużo czasu i wymaga posiadania odpowiednich umiejętności, ale emalia utrzymuje się na płytkach nawet do trzech tygodni. Sekret trwałego efektu tkwi w tym, że po nałożeniu warstwy lakieru jest on utwardzany za pomocą specjalnej lampy UV. Te wysokiej jakości preparaty zapewniają piękne i eleganckie paznokcie przez bardzo długi czas.

Wyjątkowe lakiery z efektami specjalnymi

Obecnie na rynku kosmetycznym dostępne są także nowoczesne lakiery, które potrafią być wyjątkową ozdobą wielu stylizacji. Świetnym wyborem są:

  • lakiery holograficzne – które to tworzą niesamowity efekt 3D
  • lakiery termiczne – które zmieniają kolor pod wpływem temperatury
  • lakiery luorescencyjne – które święcą w ciemności

Powyższe preparaty pozwalają zawsze uzyskać oryginalny i bardzo elegancki wygląd paznokci. W ich składzie znajdują się bowiem takie substancje, które pozwalają na osiągnięcie oczekiwanych rezultatów. W sprzedaży dostępne są także emalie pozwalające uzyskać efekt niepomalowanych paznokci. Produkty te tworzą na paznokciach bezbarwną powłokę. Są sprawdzonym wyborem dla tych wszystkich pań, które lubią naturalny wygląd płytek i ich delikatny połysk.  Lakiery przezroczyste posiadają znacznie lepszy skład, niż warianty kolorowe, gdyż są pozbawione uczulających substancji barwiących. Wybór lakierów do paznokci jest przeogromny. Każda kobieta może wybierać spośród wielu rodzajów oraz kolorów i zawsze wybrać taki produkt, który będzie najbardziej odpowiedni.