Wybór biżuterii powinien być zawsze dobrze przemyślany. Istotne jest to, aby dobrać ją do okazji i stylizacji. Wiele kobiet nie zdaje sobie nawet sprawy z tego, jak ważne jest to, aby naszyjnik został właściwie dopasowany do dekoltu. W przeciwnym razie zostaną zaburzone proporcje i uzyska się efekt odwrotny do zamierzonego. Jeśli chce się wyglądać efektownie, to należy wiedzieć, jakie konkretnie dodatki biżuteryjne pasują do poszczególnych ubrań.

Jaka biżuteria pasuje do dekoltu w kształcie litery V?

Kobiety szukające idealnej biżuterii do ubrań z dekoltem w kształcie litery V powinny zainteresować się krawatką. Jest to połączenie chokera i długiego łańcuszka. Krawatkę można przyrównać do różańca. Nadaje się idealnie do sukienki z dekoltem V. Można liczyć na optyczne wydłużenie szyi, ale na tym zalety się nie kończą. Krawatka pomoże również wysmuklić ramiona, co dla wielu kobiet jest bardzo pożądanym zabiegiem. Na korzyść tego wisiorka przemawia również to, że ładnie podkreśla ubranie i zdaje się nie wychodzić z mody już od długiego czasu. Biżuteria jak długie naszyjniki z zawieszką to idealna opcja w przypadku dekoltu w kształcie litery V. Jest to niezwykle modny dodatek, szczególnie łańcuszki z literkami. Nie trzeba ograniczać się wyłącznie do jednej zawieszki, można pozwolić sobie na większą ilość, stworzyć nawet z liter całe wyrazy. Zaletą takich wpadających w dekolt wisiorków jest to, że wspaniale eksponują kobiece wdzięki. Jest to sposób na podkreślenie biustu i to z wyczuciem dobrego smaku. Z kolei lejący się łańcuszek będzie idealną opcją dla kobiet, które chciałyby pochwalić się zgrabnymi obojczykami. Długie naszyjniki z zawieszką są uniwersalne, pasują do niemalże wszystkiego. Można je zestawiać zarówno z bogato zdobioną suknią, jak i minimalistyczną koszulką.

Co będzie odpowiednie do dekoltu w serek?

Ubrania z dekoltem w szpic świetnie prezentują się w połączeniu z delikatnym chokerem. Warto wzbogacić go o niewielkie zawieszki, dzięki czemu będzie wyglądać jeszcze efektowniej. Choker powinien być prosty, bez zbędnych zdobień. Można też zestawiać go z wiszącymi kolczykami, co świetnie dopełni stylizacje. Świetnym wyborem jest także założenie kilku naszyjników. Wiele kobiet lubi mieć na sobie sporą ilość biżuterii, stało się to obecnie wręcz modne. W przypadku ubrań z dekoltem w kształcie litery V takie rozwiązanie sprawdza się rewelacyjnie. Naszyjnik z wisiorkiem także będzie dobrym wyborem przy dekolcie w serek. Można być pewnym, że taka biżuteria będzie przyciągała wzrok. Zostanie on skupiony przede wszystkim na dekolcie, szyi, ramionach i obojczykach. Godne polecenia są również kolie. Nie każda kobieta lubi ograniczać się do delikatnej biżuterii, kolia to wyrazisty dodatek, który podkreśli stylizację, doda jej pazura. Godne polecenia jest stawianie na dwa widoczne elementy, czyli na naszyjnik z kolczykami lub masywną bransoletką, sprawdzi się również zegarek. Do długiego naszyjnika można dobrać kolczyki w sztyfcie lub małe kolczyki na angielskim biglu.