Twoja przyjaciółka wychodzi za mąż i zamierzasz zorganizować jej wieczór panieński? Bierzesz w tym udział ty i wasze wspólne koleżanki? Taka impreza na pewno będzie dużym zaskoczeniem i na zawsze zapisze się w pamięci. Jednak oprócz samej zabawy, możecie chcieć wręczyć przyszłej pani młodej prezent niespodziankę. Coś, co będzie dla niej upominkiem na wiele kolejnych lat. Co to może być? Jeśli ma to być przedmiot elegancki, praktyczny i z duszą, to mamy dla was kilka ciekawych propozycji.

Zegarek jako prezent na panieńskie

Pierwszym i bardzo ciekawym pomysłem na prezent jest zegarek na rękę. Może to być zegarek analogowy, z tarczą i wskazówkami, jak również zegarek elektroniczny z wyświetlaczem LCD. Damskie zegarki występują w setkach wzorów, różniąc się cenami oraz sposobem ich wykonania. Zegarek damski, aby był elegancki i praktyczny musi być wygodny w obsłudze. Odczytanie godziny powinno następować szybko, a sposób jego zapięcia nie może grozić tym, że zegarek sam się odepnie i spadnie z nadgarstka. Pod tym względem najlepszym wyborem są zegarki na stalowej bransolecie lub pasku z prawdziwej skóry naturalnej. Aby zegarek na zawsze kojarzył się z tą ważną chwilą, na jego kopercie można umieścić pamiątkową dedykację. Jest ona grawerowana, dzięki czemu nie grozi jej ścieranie się.

Zestaw biżuterii

Kolejny pomysł na to zestaw biżuterii ślubnej. W jego skład mogą wchodzić kolczyki, naszyjniki, bransoletka. Zestaw może być wykonany ze srebra, wówczas jest tańszy lub prawdziwego złota – wówczas jego cena będzie odpowiednio wyższa. Ile wydamy za taki komplet? Jego cena będzie się wahać w przedziale od 100 do 300 dla elementów ze srebra i od 800 złotych wzwyż dla zestawu z prawdziwego złota.

Pamiątkowa sesja fotograficzna

Jeden z ciekawszych pomysłów na prezent na wieczór panieński, a do tego rzadko spotykany to opłacenie profesjonalnej sesji fotograficznej. Wynajęty przez was fotograf może wam zrobić wspólne zdjęcia z panieńskiego, które będą wam przypominać o tej świetnej imprezie. Uzupełnieniem sesji fotograficznej może się stać również karykaturzysta. Osoba, która przygotuje odręczną grafikę, która w sposób karykaturalny przedstawia gościa honorowego.

Voucher do SPA

Następna warta uwagi propozycja na prezent na wieczór panieński to bon podarunkowy, bilet, voucher do wykorzystania do spa lub salonu piękności. Taki voucher można zrealizować najczęściej w ciągu kilku miesięcy od jego wystawienia, zatem nie ma pośpiechu z umawianiem wizyty przed ślubem, a po ślubie z pewnością się przyda i zapewni kilka chwil błogiego relaksu. Prezenty na wieczór panieński nie zawsze są tanie. Nie zawsze również mamy pieniądze na to, aby kupić je za własną gotówkę. Jeśli jesteś w dołku finansowym, ale koniecznie chcesz sprawić miłą niespodziankę przyjaciółce, pożyczka online może być wyjściem z problemu. Pożyczając nawet do kilku tysięcy złotych, będziesz mogła zorganizować fantastyczny wieczór panieński, kupić wymarzony prezent oraz jeszcze coś zostanie na twoje potrzeby.