Zastanawiasz się, jaki prezent na rocznicę wybrać dla swojej „drugiej połówki” albo dla ukochanych rodziców, którzy już niebawem będą obchodzić ten ważny dla nich dzień, Eksperci do spraw marzeń nadchodzą z pomocą! W naszym sklepie internetowym znajdziesz naprawdę wiele pomysłów na niezwykłe prezenty na rocznicę ślubu lub rozpoczęcia związku. Każdy z nich możesz wręczyć bliskim CI osobom, które w ten sposób będą mogły spędzić ten wyjątkowy dla nich dzień w sposób, który naprawdę sprawi im przyjemność i zapewni mnóstwo wspólnych wspomnień. Poniżej prezentujemy sześć wybranych przez nas prezentów na rocznicę, które znajdziesz u nas w postaci gotowych voucherów prezentowych. Wybierz jeden z nich albo sprawdź, co jeszcze przygotowaliśmy w zakładce prezent na rocznicę w Katalogu Marzeń dla Ciebie i Twoich najbliższych.

1. Weekend dla dwojga

Osobom, które chcesz obdarować w nadchodzących dniach, zazwyczaj brakuje czasu tylko dla siebie? Chciałbyś sprawić im prawdziwą radość, ale zamiast dobrze znanych rozwiązań, kusi Cię wybór tych znacznie mniej oczywistych? Spokojnie! W Katalogu Marzeń mamy prezent na rocznicę, który doskonale spełni wszystkie te wymagania. Mowa oczywiście o voucherze podróżniczym na weekend dla dwojga. Te dwa wspólnie spędzone dni będą romantyczne i podniosłe? A może raczej pełne aktywności fizycznej, czasu spędzanego pod gołym niebem i adrenaliny buzującej w żyłach? Wszystko zależy od… decyzji obdarowanych! Na nadchodzące święto wybierz prezent na rocznicę, który zadowoli żądnych przygód zakochanych. Pozwól im poczuć się wyjątkowo i spędzić weekend z dala od miejsca zamieszkania. Jesteśmy pewni, że taki prezent na rocznicę okaże się prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

2. i 3. Gokarty albo jazda Monster Truckiem dla dwojga

Twoi bliscy nie znoszą nudy i chętnie próbują całkiem nowych dla nich aktywności? Doskonale się składa, ponieważ w internetowym sklepie Katalogu Marzeń nie brakuje właśnie takich propozycji! Są wśród nich m.in. vouchery na gokarty dla dwojga. Na specjalnym torze nadarzy się okazja do tego, aby nieco poszaleć i sprawdzić się w roli profesjonalnego kierowcy wyścigowego. Ostre zakręty, nagłe przeszkody, a przede wszystkim upływający szybko czas i uczucie bycia ściganym przez partnera – oto co czeka na tych, którym jako prezent na rocznicę podarujesz właśnie voucher na jazdę gokartami dla dwojga. Możesz też wybrać voucher na jazdę potężnym Monster Truckiem, w którym obok siebie na fotelach usiądą obdarowani. Każdy taki bon prezentowy to prezent na rocznicę, który zapewni świetną zabawę. Zapomnij o tradycyjnej kolacji i kwiatach – tym razem pójdź w stronę odrobiny szaleństwa!

4. i 5. Lot szybowcem lub balonem dla dwojga

A jeśli wolisz wręczyć zakochanym jeszcze bardziej ekstremalny prezent na rocznicę, postaw na lot szybowcem dla dwojga. Kto z nas nie chciał choć raz oderwać się od powierzchni Ziemi i poszybować wśród chmur? Jeżeli dodamy do tego jeszcze rejs na pokładzie maszyny, która… nie ma silnika (!), o nudzie i oczywistych rozwiązaniach nie może być mowy. Oto pomysł na prezent na rocznicę, który zachwyci największych fanów emocji. Nie mamy wątpliwości, że taki podarunek otrzymany w dniu rocznicy para zapamięta naprawdę na długo.

Szybowiec możesz też w kilka chwil zamienić na balon, w którego koszu świętujący spędzą ten wyjątkowy dzień. Prezent na rocznicę, jakim jest lot balonem dla dwojga to wspaniała przygoda i wiele emocji na wyciągnięcie ręki. Ale ostrzegamy: rozpościerające się stamtąd widoki zapierają dech w piersiach, więc na relację z pierwszej ręki będziesz musiał nieco poczekać.

6. Rodzinna sesja fotograficzna

Wśród pomysłów na prezent na rocznicę mamy także voucher na wyjątkową sesję zdjęciową dla całej rodziny. Co prawda rocznica ślubu czy rozpoczęcia związku to oficjalnie święto dwojga ludzi, jednak z czasem dołączają do nich kolejni domownicy. Wykorzystaj tę sytuację i pozwól zakochanym uwiecznić na fotografiach wspólnie spędzony czas. Ten artystyczny prezent na rocznicę sprawi, że na ścianach w ich wspólnym mieszkaniu zawisną najpiękniejsze i najbardziej spersonalizowane pamiątki, jakie można sobie wyobrazić! Odwiedź: https://katalogmarzen.pl/pl/k/prezent-na-rocznice