Szukasz pomysłu na prezenty dla gości weselnych? Nie wiesz, jak ich miło zaskoczyć? Poniżej przedstawiamy 5 oryginalnych pomysłów, które warto wykorzystać. Zapoznaj się z nimi koniecznie!

Zakładki do książek na prezenty dla gości weselnych

Czytanie książek jest w ostatnim czasie niezwykle modne. Po książki nie tylko chętnie sięgają starsze osoby, ale również młode, zwłaszcza że do takich form spędzania wolnego czasu zachęcają nawet eksperci. Dlatego możemy być pewni, że również wśród naszych gości weselnych nie zabraknie osób, które chętnie spędzają czas z nosem w książce. Dlatego praktycznym i zarazem oryginalnym prezentem może być zakładka do książki.

Oczywiście ich wybór nigdy nie powinien być przypadkowy. Jeśli zdecydujemy się wręczyć taki upominek gościom, to warto by im o nas przypominał, a także nawiązywał do stylu wydarzenia, w jakim mieli okazję wziąć udział. Jednak ze znalezieniem czegoś odpowiedniego nie powinno być żadnych trudności, zwłaszcza że w ofercie sklepów ze ślubnymi gadżetami znajduje się mnóstwo fajnych, a czasami nawet zabawnych wzorów zakładek do książek. W takim razie wystarczy znaleźć odpowiedni sklep i przejrzeć jego pełną ofertę z zakładkami.

Świeczki na prezenty dla gości weselnych

Kolejny pomysł na prezenty dla gości weselnych również może wzbudzić miłe zaskoczenie, ponieważ świeczki aktualnie także są chętnie kupowane. Umilają na czas wieczorem, czy nawet w trakcie uroczystych kolacji lub spotkań w gronie najbliższych.

Jeśli w takim razie chcemy, by prezenty, które wręczymy swoim gościom weselnym, przypominały im o nas i przy okazji, by zapewniły im relaks, to wybór zdecydowanie powinien paść na świeczki. Godne polecenia są oczywiście świece sojowe, ponieważ wykonane są z naturalnych składników i są bezpieczne w czasie palenia.

Ciasteczka z wróżbą na prezenty dla gości weselnych

Jeśli myślimy o symbolicznym upominku, który wzbudzi u naszych gości uśmiech na twarzy, to na pewno dobrym wyborem będą ciasteczka z wróżbą. Co ciekawe, ich wykonaniem może zająć się nie tylko profesjonalna cukiernia, ale również my sami. Ważne, by pamiętać o umieszczeniu w nich wróżb. Jakich? Oczywiście pozytywnych, które faktycznie po przeczytaniu wywołają uśmiech na twarzy.

Zdjęcia pary młodej na prezenty dla gości weselnych

Na swój wielki dzień zwykle zapraszamy gości, którzy są nam bliscy, więc na pewno ciekawym upominkiem może okazać się również zdjęcie nowożeńców w ozdobnej ramce. Wykonanie takiego zdjęcia zajmuje chwilę, zwłaszcza że teraz praktycznie każdy z nas dysponuje telefonem z dobrym aparatem. Aby jednak był to bardziej oryginalny upominek, warto pomyśleć o jakimś przebraniu, ciekawym nadruku na zdjęciu, czy o sięgnięciu po gadżety, które zawsze będą im o nas przypominać.

Magnesy na prezenty dla gości weselnych

Najczęściej magnesy przywozimy z wakacyjnych wyjazdów i nie ma co się dziwić, ponieważ potrafią wzbogacić nasze kuchnie, czy nawet specjalnie przygotowane ściany. Jeśli wśród naszych znajomych również znajdują się osoby, które kochają magnesy, to warto pomyśleć o takiej formie prezentu. Wybór oczywiście jest prosty, ponieważ warto by był to magnes wzbogacony młodej pary.

Te i wiele innych pomysłów i inspiracji ślubnych znajdziesz na portalu ślubnym Udanewesele.pl