Etapy współpracy

Etapy współpracy

 

Jeśli zapoznaliście się Państwo z naszą ofertą i chcielibyście dowiedzieć się więcej na jej temat, prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu spotkania. Równocześnie informujemy, że do momentu podpisania umowy nie ponosicie Państwo żadnych kosztów.

Standardowa współpraca z nami przebiega według poniższego planu:

 

I. Pierwszy kontakt

Szybki kontakt z Pożyczone i Niebieskie umożliwi Państwu wypełnienie i przesłanie do nas formularza kontaktowego, wysłanie zapytania mailowego na adres info@pozyczoneiniebieskie.pl lub telefon pod numer 661 995 564. Wspólnie ustalimy termin spotkania w dogodnym dla Państwa miejscu i czasie.

 

II. Pierwsze spotkanie

Pierwsze niezobowiązujące spotkanie ma na celu bliższe poznanie Państwa oczekiwań, marzeń i pomysłów odnośnie planowanego ślubu. Przy świeżo parzonej kawie wypełnimy ankietę, która będzie punktem wyjścia do opracowania indywidualnego kosztorysu oraz oferty. W trakcie tego spotkania przedstawimy Państwu zasady naszego działania, możliwe formy współpracy, omówimy wzór umowy, zaprezentujemy zdjęcia, które mogą okazać się źródłem inspiracji w kolejnych etapach naszej współpracy. Jednocześnie poznacie Państwo konsultantkę, która będzie prowadziła Wasz ślubny projekt. Na tym etapie nie podejmujecie żadnych zobowiązań formalnych ani finansowych.

 

III. Przedstawienie oferty

Na podstawie informacji zebranych podczas pierwszego spotkania opracowujemy indywidualny kosztorys oraz przygotowujemy ofertę, które dopasowane są do Państwa potrzeb, oczekiwań i możliwości finansowych. Kosztorys wraz z ofertą przesyłamy Państwu w przeciągu siedmiu dni od pierwszego spotkania.

 

IV. Podpisanie umowy

Jeśli nasza oferta spełni Państwa oczekiwania, podpisujemy umowę i przystępujemy do realizacji projektu. Od tego momentu jesteśmy do Państwa dyspozycji.

 

V. Organizacja i konsultacje

Jesteśmy przekonani, że najlepsze projekty zaczynają się od dobrze opracowanych planów. Dlatego w pierwszej kolejności przygotowujemy szczegółowy terminarz zadań, które będziemy systematycznie realizować. Na bieżąco informujemy Państwa o naszych poczynaniach.

Przystępujemy do pracy nad wyborem wykonawców poszczególnych usług. Przedstawiamy Państwu oferty miejsc weselnych, zespołów, fotografów i wielu innych, które naszym zdaniem spełnią Państwa oczekiwania. Aranżujemy spotkania z wybranymi faworytami, podczas których towarzyszymy Państwu służąc naszą radą. Ostateczna decyzja o wyborze danego usługodawcy należy do Was.

 

VI. Koordynacja wydarzenia

W dniu ślubu jesteśmy z Państwem przez cały czas. Dbamy o to, aby uroczystość przebiegała bez zakłóceń, zgodnie z wcześniej sporządzonym scenariuszem. Kontrolujemy pracę poszczególnych podwykonawców. Państwu pozostaje cieszyć się magią chwili!

 

VII. Rozliczenia

Na Państwa życzenie po zakończeniu organizowanej uroczystości zajmujemy się również rozliczeniem z podwykonawcami.

 

Pragniemy zaznaczyć, że powyższy plan współpracy z Pożyczone i Niebieskie może ulec zmianie w zależności od powierzonego nam przez Państwa zakresu obowiązków.