FAQ

FAQ

 

Z jakim wyprzedzeniem w stosunku do planowanej daty ślubu i wesela należy zgłosić się do konsultantki ślubnej?

Przygotowania do ślubu i wesela warto rozpocząć jak najwcześniej. Już nawet półtora roku przed terminem ślubu dobrze jest zarezerwować salę weselną, zespół muzyczny, fotografa oraz kamerzystę.

Jeśli jednak do terminu Waszego ślubu pozostało niewiele czasu, również nie ma powodów do zmartwień. Dzięki znajomości rynku ślubnego z łatwością przygotujemy dla Was odpowiednią ofertę last minute.

 

 

Ile kosztują usługi konsultantki ślubnej?

Nasze wynagrodzenie uzależnione jest przede wszystkim od zakresu obowiązków, jakie nam Państwo powierzycie, a także od czasu jaki mamy na wykonanie zleconych nam prac oraz od stopnia skomplikowania projektu. Dlatego nie mamy standardowego cennika usług, a wysokość naszego wynagrodzenia wyliczamy indywidualnie dla każdego Klienta.

 

 

Obawiamy się, że usługi wedding plannera są wyłącznie dla bogatych i musielibyśmy mieć bardzo wysoki budżet weselny, aby skorzystać z pomocy konsultantki ślubnej.

Wielu osobom wydaje się, że pomoc konsultantki ślubnej to droga i ekskluzywna usługa. Jednak wbrew stereotypom z profesjonalnej pomocy wedding plannera mogą skorzystać zarówno Pary, które mają ściśle określony budżet, jak i narzeczeni z ekscentrycznymi pomysłami. Naszą rolą jest stworzenie oferty skrojonej na miarę potrzeb Pary Młodej.

Obawiacie się, że zatrudnienie konsultantki tylko powiększy Wasze wydatki? Nic bardziej mylnego! Z jej pomocą i znajomością rynku ślubnego niejednokrotnie zaoszczędzicie. Pamiętajcie również, że aby zorganizować piękną i niezapomnianą uroczystość nie musicie dysponować bardzo wysokim budżetem.

 


Czy Para Młoda może z góry określić budżet weselny?

Oczywiście! W takim przypadku przygotowujemy ofertę, która mieści się w ramach założonego budżetu i jednocześnie spełnia wymagania Pary Młodej. Dzięki znajomości lokalnego rynku ślubnego przedstawimy Wam oferty profesjonalistów branży ślubnej, które spełnią Wasze oczekiwania – również te finansowe.

 

 

Czy zajmujecie się wyłącznie kompleksową organizacją i koordynacją ceremonii ślubnych i przyjęć weselnych, czy realizujecie również inne zlecenia?

W naszej ofercie znajdziecie Państwo nie tylko kompleksową organizację i koordynację dnia ślubu i wesela, ale także rekomendację usługodawców ślubnych, koordynację dnia ślubu i wesela, konsultacje ślubne oraz organizację innych uroczystości (m.in. baby shower, chrzest, komunia, urodziny, imieniny, jubileusz, zaręczyny, odnowienie przysięgi małżeńskiej i wiele innych).

Możecie zwrócić się do nas o pomoc na każdym etapie przygotowań i rozważań. Ostateczna decyzja o zakresie powierzonych nam obowiązków należy do Państwa. Jesteśmy otwarci na wszelkie warianty współpracy.

 


Jak wygląda przykładowe pierwsze spotkanie z konsultantką ślubną?

Spotkanie odbywa się w dogodnym dla Państwa miejscu i czasie. W trakcie takiego spotkania prosimy narzeczonych, aby przedstawili nam swoją wizję uroczystości. Staramy się jak najlepiej poznać Państwa marzenia i wyobrażenia dotyczące dnia ślubu i wesela, a także oczekiwania wobec konsultantki. Przedstawiamy Państwu możliwe formy współpracy, omawiamy wzór umowy, odpowiadamy na wszelkie pytania i staramy się rozwiać ewentualne wątpliwości. Dzięki zebranym informacjom przygotowujemy dla Państwa indywidualną ofertę oraz szczegółowy kosztorys uwzględniający nasze wynagrodzenie.

 

 

Czy podczas pierwszego spotkania musimy podjąć decyzję o współpracy z konsultantką?

Podczas pierwszego spotkania nie podejmujecie Państwo żadnych zobowiązań formalnych ani finansowych. Celem spotkania jest przede wszystkim jak najlepsze poznanie Waszych oczekiwań i marzeń. Na podstawie zebranych informacji przygotowujemy dla Was indywidualną ofertę oraz kosztorys uwzględniający wysokość naszego wynagrodzenia. Dokumenty te przesyłamy Państwu na maila w ciągu siedmiu dni od pierwszego spotkania.

W domowym zaciszu możecie jeszcze raz na spokojnie prześledzić zawartość oferty, rozważyć wszystkie za i przeciw. Jeżeli stwierdzicie, że nasza oferta spełnia Wasze oczekiwania i to właśnie z nami pragniecie nawiązać współpracę, umawiamy się na kolejne spotkanie i dopiero wówczas podpisujemy umowę. Od tego momentu jesteśmy do Państwa dyspozycji, przystępujemy do realizacji zadań, których zakres został określony w umowie.

 

 

Czy w trakcie współpracy z konsultantką ślubną mamy wpływ na to, jak ostatecznie będzie wyglądał dzień naszego ślubu i wesela?

Naturalnie! Naszym zadaniem jest jak najlepsze wypełnienie obowiązków powierzonych nam prze narzeczonych, tak by maksymalnie odciążyć ich od ślubnych przygotowań i związanego z nimi stresu. Nie zapominamy jednak o tym, że nasza praca podporządkowana jest wizjom i marzeniom Młodej Pary. Dlatego przez cały okres przygotowań ślubno-weselnych pozostajemy w stałym kontakcie z narzeczonymi, konsultujemy z nimi każdą decyzję, przedstawiamy oferty podwykonawców spełniające wymagania Klientów, wspólnie jeździmy na wizje lokalne i spotkania z poszczególnymi podwykonawcami. Konsultujemy, organizujemy, doradzamy, koordynujemy, ale ostateczny wygląd dnia ślubu zależy w 100% od Młodej Pary.

 

 

W jakiej części Polski działacie?

Głównym obszarem naszej pracy jest Zielona Góra i okolice.

 

 

Czy współpracujecie z osobami mieszkającymi za granicą?

Tak. Współpracujemy również z osobami, które mieszkają za granicą i nie są w stanie samodzielnie zorganizować uroczystości w kraju. Wszelkie ustalenia i rozmowy z takimi Parami odbywają się drogą telefoniczną lub mailową, a liczbę spotkań ograniczamy do niezbędnego minimum.